Yoo Ah Lüks Evini Gösterdi, Trend Oldu!

670

Yoo Ah In, evini ilk kez “Home Alone” (“I Live Alone”) gösterdi!

MBC’nin “Home Alone” adlı programının 19 haziran yayınında Yoo Ah In, izleyicilere evinde bir tur attırdı ve günlük hayatından bahsetti.

Ekip, geniş yatak odasında bir sürpriz yaşarken, Yoo Ah In’ın çok kalın bir gözlük taktığını görğünce daha büyük bir sürpriz yaşadılar. Yoo Ah “Gözlerim gerçekten kötü. Hatta bu lensler üç kez sıkıştırıldı.” dedi.

Yoo Ah izleyicilere kendini şöyle tanıttı: “Merhaba. Ben Yoo Ah In, muhtemelen 15 yıldır yalnız yaşıyorum. Gerçekten dikkatli biriyim.”

Yoo Ah In, “Daegu’dan taşındım ve menajerimle yaşadım. Yetişkin olduğumda, kendi başıma yaşamaya başladım ama her yıl taşındım. 10 kez taşındım ama beş yıl önce bu eve taşındım. Hayatımın itici gücü yavaş yavaş evim oluyor.” dedi.

Geniş yatak odasına ek olarak, Yoo Ah In’in evinin geri kalanındaki, lüks hava ve şık iç mekân ekibi şok etti. Üç katlı evinde geniş bir oturma ve yemek odası, modern bir mutfak, bir şarap odası ve birinci katta küçük bir bahçe bulunmakta.

Yoo Ah “Konseptte her şeyden biraz var. Değişen tercihlerimi yansıyıyor.” dedi.

Kendine has dekorasyonunu ve sanat eserlerini gören ekip “Bir galeri gibi görünüyor.” yorumunu yaptı.

İkinci katta, kedilerine adanmış bir banyo bulunan ana çalışma alanı var. Üçüncü katta yatak odası, banyosu ve dolabı var.

Evinin çok yüksek olduğu göz önüne alındığında, Yoo Ah In, “Dizlerim beş yıldır bu merdivenlerden inip çıkmaktan gerçekten çok kötüleşti.” diyerek herkesi güldürdü. Daha da fazla merdiven çıkarak, küçük çatı katını da gösterdi ve burada çok fazla düşündüğünü söyledi.

Yoo Ah In ayrıca kedileri Dobi ve Jangbi’yi tanıttı. Kendisini kedileriyle oynarken izlerken, “Kendimi böyle izlemek garip. Bu kadar şefkatli olmam garip.” dedi.

Yoo Ah In “Kedilerimle tanışmadan önce bir kediye daha önce dokunmamıştım. Sadece kendimi düşünürdüm. Sorumsuz ya da suçlu hissetmek istemiyordum, bu yüzden sorumluluk almam gereken şeylerden kaçardım.” dedi.

Daha sonra Yoo Ah In, egzersiz yapmaya gitmeden önce bodrum katındaki garaja ulaşmak için daha da fazla merdivenden geçti.

Şöyle dedi: “Bu son zamanlarda başladığım bir egzersiz. Ünlü oldu çünkü Doctor Strange bunu yapıyor.” Aktörün uzanarak egzersize başlamasını izleyince Lee Si Eon “Egzersiz buysa, her gün yapabilirim.” dedi. Yoo Ah In, “Göründüğü kadar kolay değil. Genelde çok güçlü egzersizler yapıyoruz. Ama denediğim tüm antrenmanlardan, durmak en zor olanı.” dedi. Bu egzersiz onun yaklaşık bir saat boyunca hareketsiz kalmasını gerektiriyor.

Bu egzersiz, ödül şovlarındaki kaygısını hafifletmeyi amaçlıyor. Yoo Ah In, “Ödül şovlarında kendimi gergin ve duyarlı hissettim. Ben de zihinsel olarak çok yardım alıyorum.” dedi.

Yoo Ah In “Benim yaşımdaki insanlar için olmayan sahnelere girdikten ve benim için olmayan ödüller aldıktan sonra kıdemli aktörlerime ve izleyicilerime karşı ihtiyatlı davrandım. Başım belaya girecekmiş gibi hissettim ve ana karakter değilmişim gibi hissetmedim.” diyerek sözlerine devam etti.

Yoo Ah In’ın eviyle ilgili görüntüleri izlenince oyuncu trend oldu ve internette şu yorumlar yapıldı:

“Bence çok ilginç biri. TV’de onu izlemek eğlenceli.”

“TV’de gergin hâlini görmek çok tatlı diye düşünüyorum.”

Çok yakışıklı.” 

“Böyle bir yerde yaşamak nasıl hissettirirdi acab?”

“Böyle yaşamak çok güzel olmalı.”

“Home Alone”nin gelecek hafta 26 haziranda yayınlanacak bölümünde, Yoo Ah In’in günlük hayatıyla ile ilgili daha fazla ayrıntıyı görebileceksiniz.