Yoona, Girls’ Generation Üyelerinin Hâlâ Yakın Olmasının Sırrını Açıkladı

1079

Singapur’da küçük bir grup röportajında ​​28 yaşındaki şarkıcı, oyuncu ve grubun görsel yüzü olan Yoona ile Sands Expo ve Kongre Merkezi’nde kapalı bir hayran buluşması için sahneye çıkmadan kısa bir süre önce röportaj yapılmış. Etkinlik, Yoona’nın uzun süredir yüzü olduğu Innisfree markası tarafından Yeşil Çay Tohumu Serumu’nun lansmanıyla birlikte gerçekleşti.

Güney Koreli kozmetik devi, ürünü için Yoona’dan daha iyi bir temsilci bulamazdı ve bu sadece porselen gibi gözüken cildi yüzünden değil. Yoona önündeki masada duran Innisfree ürünlerini işaret ederek “Bu üründen önce bile bir cilt bakım maddesi olarak yeşil çaya saplantılı bir halde bağlıydım.” diye ağzından kaçırdı. Ayrıca Yoona “Poşet çayları yüz maskesi olarak kullanırdım.” dedi.

Yoona şimdi ultra nemlendirici ürünün cilt bakım rutininin önemli bir parçası olduğunu, özellikle yoğun bir çekim veya çekim gününden sonra kullandığını söylüyor. Yoona “Aslında çok fazla yorulmamayı denemek gerekiyor.” dedi. Ardından uzun saatlerin cildini etkilemesine nasıl izin vermediği sorulduğunda kıkırdadı. “Ama bundan kaçınamıyorsam, o zaman cildimi parlak ve nemli tutmak için serum kullanırım.” dedi.

Dışarıdan iyi görünmenin sırrı bu. Bu çılgın ve bazen stresli çalışma saatlerine rağmen nasıl iyi hissettiğine gelince, Yoona doğru melodiler ve doğru şirketin önemli bir rol oynadığını belirtiyor.

Yoona “Müzikten enerji almayı, saçımı ve makyajımı yapmayı ya da sadece araba sürmeyi seviyorum.” diye ekledi ve hava durumuna göre şarkıları seçtiğini ekledi. “Eğer bu işe yaramazsa gerçekten lezzetli yemekler yemek ve sohbet etmek için arkadaşlarımla buluşuyorum.” dedi.

Arkadaşlardan bahsederken, Yoona’ya sorulan sorular arasında: “Girls’ Generation üyeleri  bu kadar uzun bir süre sonra, dünyanın dört bir yanındaki başarılı bireysel kariyerlerini yaparken nasıl bu kadar yakın ve sorunsuz kalmayı başardılar?” yer alıyordu.

“Gerçekten çok basit. Ayrılmamıza rağmen, sosyal ağlar üzerinden veya KakaoTalk’ta (anlık mesajlaşma uygulaması) bağlantıda kalmaya çalışıyoruz.” dedi. “Bu yüzden, birbirimizden uzak kaldıktan uzun bir süre sonra tekrar görüşmemize rağmen, birbirimizi daha önceki gün görmüş gibi hissediyoruz. Böylece üyeler iyi bir ilişki sürdürmeyi başarırlar. ” dedi.

Buradan bunu hakkındaki haberimizi okuyabilirsiniz: http://www.asyarazzi.com/girls-generation-uyelerinin-son-etkilesimleri-hayranlarini-duygulandirdi/

Yeni filmi “Exit”, bu yıl sinemalara çıktığında (bazı üyelerin Sooyoung için yaptığı gibi) Yoona için desteklerini nasıl gösterdiklerini görmeyi dört gözle bekliyoruz. Filmin konusu şöyle: Annesinin 70. doğum günü ziyafetinin ortasında olan Yong Nam (Jo Jung Suk) orada bulunan arkadaşı Eui Joo (Yoona) ile karşılaşır. O sırada gizemli ve zehirli bir gaz, şehri kuşatır. İkisi hastalanmadan kaçmak zorundadır. Bu filmde az önce de belirttiğimiz gibi Jo Jung Suk oynuyor ve Yoona’nın ilk kez bir filmde başrol olduğunu göreceğiz.

Başka ne tür rollerde oynamak istediğine gelince Yoona “Aslında, gerçekten istediğim belirli bir rol türü yok ancak bir senaryo okursam ve karakteri çok çekici bulursam sonra o rolü almak istiyorum.” diyor. Sırada ne olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz.