“Youth With You 3” Yarışmacısı Liang Sen’in EXO’dan Sehun Paylaşımları Gündem Oldu

449

“Youth With You 3″ün bu yıl birçok dikkat çeken yarışmacısı var. Bunlardan biri de dans yeteneği ile akıl hocalarını kendine hayran bırakan Liang Sen. Liang Sen, parlak kel kafası ve karizmatik kişiliğiyle ilk iki bölümde büyük ilgi gördü. Uzun boylu ve tavırlarından dolayı içeri girdiğinde herkes onun varlığından korkmuş görünüyordu. Ancak, bir performans sergiledikten sonra, kendisine A kazandıran akıl hocaları da dahil olmak üzere herkesi etkisi altına aldı.

Gösteriden bir gün sonra, Liang Sen önceki saçlı fotoğraflarıyla trend oldu. İnternet kullanıcıları, Liang Sen’in saçları varken resimlerini buldular ve ortaya çıkan bazı resimler onun ve EXO’dan Sehun’un eski fotoğraflarıydı. Liang Sen ve Sehun arasındaki yakınlık nedir?

Liang Sen’in Weibo’suna dönüp baktığında, Sehun ile 2016 yılına kadar uzanan eski gönderileri ve resimleri var. Liang Sen, Sehun’un rol aldığı 2016 Çin dizisi “Dear Archimedes” ile ilk oyuncu çıkışını yapmış. Ancak Sehun ile birlikte rol aldığı “Dear Archimedes” dizisi hiç yayınlanmadı. Ve Liang Sen, “Legend of Fuyao”da Yun Hen ve “The King’s Avatar’da Sun Xiang / Yue Yun rollerini üstlendi. Her iki karakter de oldukça sevildi.

2016 gönderisinde Liang Sen, Kore, Seul’de kendini etiketledi ve, “Bu tatil bugün çok mutlu geçti” dedi.

Şubat 2017’de Liang Sen, “İlk kez bir konser izlemem gege’enin (ağabey) konseri oldu. Gege inanılmaz derecede yakışıklı! Konser yerinde de inanılmazdı! Uzun zamandır gege’nin saç stilini görmedim. Yeni bir uzunlukta kestirmiş.” Liang Sen 1997’de, Sehun ise 1994’te doğdu. Bu yüzden gege olarak hitap ediyor

Liang Sen, nisan 2019’da Sehun’a mutlu yıllar diledi. “Uluslararası iyi arkadaşım gege, doğum günün kutlu olsun!” diye yazdı.

Ekim 2017’de Liang Sen, “Cadılar Bayramı makyajımız çok hafif! Benimkine bak! Kendime bakarak kusmak istiyorum. Duş almak bir saatimi aldı. (Önce sınıf arkadaşını ısır, Oh Sehun, sonra konuşuruz.)” yazdı.

Nisan 2019’da Liang Sen, Sehun’a mutlu yıllar diledi, “Mutlu yıllar gege!! Yapmak istediğiniz işi mutlu ve güvenli bir şekilde yapmanız dileğiyle! Ve dış dünyadan etkilenmeyin! Başından beri Weibo’da benimle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.Seni seviyorum!”

Temmuz 2019’da Liang Sen, Sehun’la onu konserde görmesi hakkında yaptığı konuşmanın ekran görüntüsünü gösterdi. Metnini çevirmek için Tencent’in çevirmenini kullandı: “Başlangıçta konserde senin yüzünü görmek istedim.” Liang Sen daha sonra bir EXO konserinde seyirciler arasında otururken kendisine benzeyen bir fotoğrafını gösterdi: “Bu kader. Kore’ye sadece bir günlüğüne geldim ve konsere koştum.” ve kendini Seul’de etiketledi.

Sehun ve Liang Sen’in hâlâ arkadaş olup olmadıkları bilinmese de ikilinin etkileşimleri gündem oldu. Liang Sen’in “Youth With You 3” performanslarına aşağıdan göz atabilirsiniz: