Zhang Meng, Wang Yibo ile Fotoğraf Çekilmek İsterken Utandı

2178

“Street Dance of China 3” ilk yayınlandığında, özellikle takım liderleri arasındaki meydan okumalar büyük ilgi gördü. Sıradan internet kullanıcılarının yanı sıra, ünlüler bile buna bayıldı. “Sisters Who Make Waves” yarışmasında yarışan Lyric Lan ve Jin Chen, Lay Zhang’ı krump dansı için överken; Zhang Meng, Wang Yibo’yu diz döndürme hareketi için övdü. Lay ile ilgili haberimize de buradan ulaşabilirsiniz: Lay, “Street Dance of China 3”deki Krumping Dansını Öven Lyric Lan ve Jin Chen’e Cevap Verdi

Zhang Meng
Jin Chen

Gösteriden bir gün önce Zhang Meng, ablaların fotoğraflarını gösterinin liderleri ve dansçıları ile paylaştı. Ayrıca bazı dansçılarla yaşadığı deneyimlerden ve her lider hakkındaki izleniminden bahseden uzun bir yazı yazdı.

Zheng Meng, “Oradaki hislerim, süperler! Ciddiler! Aslında son derece adanmış ve sorumluydular! Takım arkadaşlarına fırsat yaratma savaşında Yixing’in(Lay) ısrarı ve samimiyeti beni gerçekten etkiledi. (Lütfen şovun tamamını izleyin). Ayrıca, krump’ı gerçekten çok patlayıcı. Xiao Wa (Wallace Chung) sadece ters yönde yaşlanıyor. Oyunculuğu harika ve dans etmek de harika. Çok da yakışıklı. Jia’er (Jackson) iri ve sevimli bir çocuk gibi, atmosferi nasıl canlandıracağını biliyor ve aynı zamanda ablalarla etkileşim kurmayı seviyor. (Millet Jia’er ve Yixing arasında kimin daha iyi koktuğunu tahmin edin).” dedi.

Soldan Sağa: Zhang Meng, Huang Shengyi, Bai Bing, Wang Feifei, Jin Chen
Altt Soldan Sağa: Wallace Chung, Jackson Wang, Wang Yibo, Lay Zhang

Zhang Meng, Wang Yibo ile ilgili şunları yazdı: “Yibo, o genellikle çok kibardır, ancak sahnede olduğu zaman çok görkemli. İş yeteneği süper güçlü. Kendisine ve takım arkadaşlarına karşı çok katı bir liderdir. Aslında onunla yalnız fotoğraf çekilmek istedim ama mahcup oldum. Tamam, başarısız olduğumu kabul ediyorum! İçimden yıldızları kovalıyorum! Ama süper güzel cildini sıfır gözeneklerini yakın mesafeden gördüm. Kızları bile kıskandıracak pembe soluk tene sahip! Çok az erkek bu kadar iyi cilde sahiptir! Aslında, Yibo bu haftaki meydan okumada süper patlayıcı bir hamle yaptı, çok erkeksi bir hareketti. Şovun bunu kesip kesmeyeceğini bilmiyorum! Not: Yibo ile tek başıma bir fotoğraf çekilmemiş olsam da, yine de takım liderleri ablalarla büyük bir grup resmine sahibim, bu da tamamlandı.”

Zhang Meng, Wang Yibo ile “resmini” gösterdi. Üstte “Wang Yibo, Zhang Meng” yazıyor ve altta, adlarına ok işaretli “grup resmi” yazıyor.