Zhang Mingen, Hu Bing Qing ile Öpüşürken Görüntülendi, Lulu Xu ile Ayrıldığı Ortaya Çıktı

2590

İnternette, bir paparazzinin çektiği Zhang Mingen’in “Insect Totem”deki rol arkadaşı Hu Bing Qing ile samimi olduğu görüntüler dolanmaya başladı. İkili, ekip büyük bir toplantıya katıldığı sırada kameralara yakalandılar. Herkes vedalaştıktan sonra Zhang Mingen ve Hu Bing Qing oradan birlikte ayrıldılar. İkilinin bir otelkin otaparkında içeri girmeden önce birbirlerine sarılıp öpüştükten sonra yürüdükleri görüldü.

Hemen aldatma iddiaları ortaya çıktı çünkü Zhang Mingen, geçen ağustos ayından bu yana “Mr. Right 2” gerçeklik şovunda rol alan Xu Lu ile çıkıyordu. Bundan önce bile “Destiny’s Love” çifti birçok kez birlikte görülmüştü. İkili ayrıca bu yıl kendilerini çevreleyen ayrılık söylentilerini hiçbir zaman doğrulamadı. Hu Bing Qing, geçen eylülde “Best of Times” yardımcı oyuncusu Chen Xing Xu ile el ele tutuşurken görüntülenmişti.

Hu Bing Qing ve Chen Xing Xu “Best of Times” dizisinden.

Halk haberi sindirirken, tüm hayranlara bir açıklama yayınladı. Hu Bing Qing’in ekibinden beri, “Bir ekip yemeği, romantizm yok, aldatma yok, öpüşmek yok, endişeniz için teşekkürler!” dedi.

Zhang Mingen, Xu Lu ile geçen yıl ayrıldıklarını açıkladı. “Bu şekilde trend olacağımı hiç düşünmemiştim, herkes bu haberleri kaynak olarak aldığı için çok üzgünüm. Geçen yılın sonunda beri zaten bekârdım. İlişki özel bir mesele, ben de herkese her şeyi açıklamak istemiyorum. Dizi çekimi yaptığımız için herkes toplantıdaydı, abartmaya gerek yok. Ayrıca, iyi arkadaşımı rahatsız ettiğim için özür dilerim. Lütfen kötü niyetli olarak hikâyeler oluşturmayın veya başkalarına zarar vermeyin.”

Xu Lu’nun ekibi de bir cevap verdi. “Bu sabah trend olan konuyu gördük ve şaşkınız, sanatçı ların ilişkisine karışmayacağız.” Ancak personel, ekiplerinin Xu Lu’nun dün gece yarısı Zhang Mingen’i takip etmeyi bıraktığını gördüğünü söyledi. Onlar ayrıca, Xu Lu’nun Weibo’daki yazısının aralık ayında ayrılma söylentilerini ateşlediğini ve bunun eski menajerine veda ettiği ve minnettar olmakla ilgili bir yazı olduğunu söylediler. Aralık ayından bu yana yeni menajeriyle görüşüyor.

Xu Lu ve Zhang Mingen, “Meeting Mr. Right 2″de Zheng Shuang ve eski sevgilisi Zhang Heng ayrıldıktan sonra programın 2. çifti olmuşlardı. Xu Lu ve Zhang Mingen, şovdaki en tatlı çiftlerden biriydi. Ancak, internet kullanıcıları geçen yıldan bu yana gerçekten ayrıldıklarına inanmadılar ve Xu Lu’nun personelinin yanıt vermemesi de onların inanmasını sağlamıyor. Zhang Mingen’in stüdyosu, bu yıl bir derginin Sevgililer Günü sayısı için çektiği çift fotoğraf çekimini paylaşmıştı. Ayrıca nisan ayında sette onu ziyaret ettiğini ve Sevgililer Günü’nde verdiği bir lego ayakkabısını gösterdiğini bildirdi.