Zhang Yujian, Janice Wu Qian ile Bir Kızlarının Olduğunu Kabul Etti

3932

Zhang Yujian ve Janice Wu Qian, 2019 dizisi “Le Coup de Foudre”de başrol oynadıklarından beri hayranların favorisi bir çift oldular. Sevgili oldukları söylentileri 2018’de diziyi çekerken başladı. 2019’da Zhang Yujian ve Janice Wu havaalanında el ele tutuşup ebeveynlerini alırken görüldüğünde birkaç kez sevgili oldukları söylendi. Ancak taraflardan hiçbiri flört söylentilerine açıklık getirmedi.

Kasım 2019’da aynı zamanlarda, Zhang Yujian ve Janice Wu’nun evli olduğu ve Janice Wu’nun hamile olduğu söylentileri dolaşmaya başladı. Mart 2020’de Janice Wu’nun doğum yaptığına dair söylentiler vardı. Taraflardan hiçbiri bu söylentilere hiç değinmemişti. Ağustos 2020’de, ikisi bir kez daha birlikte saçlarını yaptırırken görüldü. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz: Wu Qian Doğum Mu Yaptı?

14 martta paparazziler, Janice Wu’nun dışarıda bir kız bebekle birlikte bir videosunu ortaya çıkardı. Bir internet kullanıcısı, Janice Wu’yu kızıyla birlikte gördüğünü ve hatta kızının adını açıkladığını bildirdi. Kısa bir süre sonra, Zhang Yujian’ın Janice Wu’nun kızının babası olduğu söylentileri yayıldı. İnternet kullanıcıları, Zhang Yujian’ın Weibo’suna bunu itiraf etmesini söyleyen yorumlar bırakmaya başladı ve Janice Wu ve kızlarını korumayan, bekâr bir kişilik olarak kendini gösterdiği için onu eleştri yağmuruna tuttular ve adam olup herşeyi açıklamasını söylediler. Zhang Yujian bir keresinde temmuz 2019’da bir şovda bir kız arkadaş aramak istediğini söylemişti. İddiaya göre Janice, hamileliğiyle ilgili haberleri kamuoyuna duyurmak istedi ancak bunun kariyerini olumsuz etkileyebileceği korkusuyla Zhang Yujian tarafından durduruldu.

Janice, annesi ve dışarıda yemek yerken bir çocuk ile görüldü.

Gizli Evlilik ve Hamilelik Mi?

Janice Wu ve Zhang Yujian aslında hiçbir şeyi kabul edecek bir açıklama yapmadılar ancak yapılan çok sayıda hayran çekimi ve paparazzi çekimleri aksini söylüyor gibi görünüyor. Hatta çiftin daha önce gizlice evlenmiş olabileceği yönünde spekülasyonlar bile var. 2019’da söylentilere göre, Janice annesiyle birlikte doğum kontrolü için hastanede görüldükten sonra hamile olabileceğine dair spekülasyonlar oluştu. Hesap yapılırsa, bebeği şu anda iki yaşına yakın olmalı ve yeni yürümeye başlayan çocuğun yaşı yakın zamanda fotoğrafı çekilen çocukla aynı.

Yangını daha fazla körüklemek için ekleme yapacak olursak söylentiye göre çocuğun adı Zhang Yanyi. İnternet kullanıcıları, Zhang’ı soyadı olarak taşımanın yanı sıra, Yanyi’nin “Le Coup de Foudre”da Yujian’ın karakteri Yan Mo ve Janice’nin karakteri Qiao Yi’nin bir kombinasyonu gibi görünmesini oldukça açıklayıcı buldular. Tesadüf mü? Ya da belki değil.

Zhang Yujian, 15 martta söylentilere karşılık, “Âşık oldum ve evlendim, sevimli bir çocuk sahibi oldum ve yasal prosedürler tamamlandı. Beni azarlamanız umurumda değil çünkü sizi tanımıyorum. Kişisel işlerim hakkında size hiçbir şey söylemek zorunda değilim. Sadece çocuğa büyümesi için normal bir ortam vermek istiyorum. Gerçekten kızımın görüntülerini çekmemeli ve hatta kızımın adını ifşa etmemeliydiniz. Bu sefer onu iyi korumamak ebeveynin ihmaliydi. Annesi hâlâ kendini suçluyor ve çok kötü hissediyor. Bunu bir daha yapmayın.” dedi.

Zhang Yujian’ın kabul paylaşımı hakkında çeşitli yorumlar vardı.

“Mantıklı görünüyor ama aynı zamanda mantıklı değil.”
“Ünlüler çıktıklarını, evlendiklerini, çocuk sahibi olduklarını neden duyurmalılar?”
“Sen nasıl bir adamsın?”
“Ama tek kişiyi satıyorsun? Bebek maması için para kazanmak için mi?”
“Her zaman, her yerde yeni çocuklar keşfedebilir.”
“Şimdi çocuğun annesinin kendini suçlamasından endişeleniyorsun. Daha önce neredeydin? “

Janice Wu Qian ve EXO’dan Sehun’un filmleri “Catman” normalde 15 martta gösterime girecekti. Fragmanlar, posterler hatta film biletleri bile tükendi ancak filmin yayınlanmasına çok kısa bir süre kala süresiz olarak ertelendiği açıklandı. Hayranlar bu ertelenmenin bu haberlerle ilgili olup olmadığını tartışıyorlar.