Zheng Shuang’ın, Eski Erkek Arkadaşı Zhang Heng’in İki Çocuğunun Annesi Olarak Yazıldığı İddia Edildi

898

Aralık 2019’da Zheng Shuang ile eski erkek arkadaşı ve eski menajeri Zhang Heng bir süre önce ayrıldığı belirtilmişti. İkili, ortak ticari girişimlerinden kaynaklanan mali meseleler nedeniyle mahkemeye çıktıklarında, oldukça karmaşık bir ayrılık yaşamışlardı. O zamanlar, Zhang Heng’in insanları dolandırdığına, Zheng Shuang’ın adı altında tefecilerden borç aldığına, borçları geri ödemekten kaçındığına ve sonunda ABD’ye kaçtığına dair birkaç iddia vardı.

18 ocakta Zhang Heng, iddiaları reddeden uzun bir yazı yazdı ve bunların asılsız suçlamalar olduğunu iddia etti. Ayrıca iki küçük çocuğu tuttuğu bir resmini yayınladı. Şu anda Amerika’da olduğunu ve ailesiyle bir yıldan fazla bir süredir orada kaldığını belirtti. “Çünkü iki genç ve masum hayata özen göstermeli ve onları korumalıyız. ABD’de sıkışıp kalmak çaresiz hissettiriyor.” dedi.

Netease Entertainment, Zhang Heng’in WeChat Moments gönderisinden “Elbette bebekler benim” ve “Evet, iki bebek. Bir yaşında ve bir aylık.” dediği bir ekran görüntüsünü aldı. Netease Entertainment ayrıca Zhang Heng’in biri Colorado ve diğeri Nevada’dan olmak üzere iki çocuğunun sözde doğum belgelerinin iki kopyasını gösterdi. Sohu Entertainment’a göre, Zhang Heng’in arkadaşı bu iki resmini bebekleriyle birlikte verdi ve Zhang Heng’in ABD’de çocuklarına bakmak için bulunduğunu söyledi. Ayrıca Zhang Heng’in Bayan Zheng Shuang’ın birçok yasal prosedürde iş birliği yapmadığı için bebekleriyle yasal olarak Çin’e dönemediğini iddia ediyor.

Colorado doğum belgesi, bir erkek bebeğin 19 Aralık 2019’da doğduğunu ve belgenin 28 ocakta verildiğini gösteriyor. Zheng Shuang ve Zhang Heng, 31 Ocak 2020 civarında ABD’de görüldü. Nevada doğum belgesi, bir kız bebeğin 4 Ocak 2020’de doğduğunu gösteriyor. İddiaya göre her iki doğum belgesinde de baba ve anne olarak Zhang Heng ve Zheng Shuang yazıyot. Nevada doğum belgesinde Zheng Shuang’ın doğum tarihi, 22 Ağustos 1991.

Ayrıca, Zheng Shuang’ın Colorado’da mart 2021’de yapılması planlanan boşanma davası için ismini gösteren bir mahkeme duruşması da var. Zheng Shuang’ın ikizleri doğurmak için vekilleri kullandığı iddia edilen söylentiler, doğum belgelerinin açıklanmasının ardından Weibo’da trend olmaya başladı. Zheng Shuang henüz iddialara yanıt vermedi.