Zhou Xun ve Archie Kao Boşanıyor Mu?

2344

Ayrıldıktan sonra insanların sosyal medyadaki eski fotoğraflarını sildiklerini biliyorsunuzdur. Keskin gözlü internet kullanıcıları geçtiğimiz günlerde Amerikalı aktör Archie Kao’nun karısı Çinli aktris Zhou Xun ile bazı fotoğraflarını Instagram geçmişinden sildiğini fark edince çift arasında bir kez daha ayrılık söylentileri körüklendi.

İkisi 2014’te sürpriz bir törenle evlendiklerinden beri, Zhou Xun ve Archie Kao boşanma söylentileri ile sık sık karşı karşıya kaldılar. Son 4 yılda birlikte görülmedikleri ve birbirlerinin sosyal medya yayınlarında aktif olmadıkları için bu söylentiler bitmedi. Zhou Xun’un 2018’deki yardım etkinliğini desteklemek için Zie Xun’un 44. doğum gününde bir gönderi paylaşması spekülasyonları hafifletmeye yardımcı olmadı.

Medya raporlarına inanılırsa, çiftin son iki veya daha fazla yıldır ayrıldığı ve Archie’nin karısından boşanma talebinde bulunduğu iddia ediliyor. Her iki taraf da herhangi bir cevap vermese de şimdi silinmiş fotoğraflar hakkındaki bu son haber muhtemelen yakında bir ayrılık duyurusunun yapılacağına dair bir ipucu olabilir mi?