Zhu Yilong’un Ekibi Aktris Zhao Yasi ile Sevgili Oldukları Dedikodularını Reddetti

729

Zhu Yilong, cumhuriyet dönemi dizisi “The Rebel”i çekiyor. Yakın bir zamanda zayıf ve kuru görünmesi üzerine hayranları paniklediler. Sonradan anlaşıldığına göre “Lin Nansheng” rolü için kilo vermişti. Zhu Yilong ve oyuncu Zhao Yasi arasında dönen söylentiler daha da büyük bir şok etkisi yarattı.

11 haziranda, Zhu Yilong ve Zhao Yasi’nin birlikte oldukları resimler internette dolaşmaya başladı. Resimlerin çoğunda, Zhu Yilong ile film setinin çevresinde Zhao Yasi ile dolaştıkları görülüyor. İnternet kullanıcıları, Zhao Yasi’nin Zhu Yilong’un kız arkadaşı olduğunu düşünmeye başladı.

Bu nedenle, Zhu Yilong’un hayranlarının ikisinin çift olduğuna dair daha fazla “kanıt” paylaşmaya karar verdikleri bildirildi. Hayranlar, video oyunları oynarken hesaplarında eşleşen profil resimlerine sahip olduklarını ve genellikle birlikte oynamak için buluştuklarını iddia ettiler. Bu söylentiler nedeniyle hayranı olmayı bıraktığını söyleyenler de var.

Bununla birlikte, yakın olduklarının “kanıtı” olarak kullanılan resimlerden birinin gif’inde bunun yalan olduğu gösterildi.

Sina Entertainment, sevgili söylentileri konusunda Zhu Yilong’un ekibine ulaştı. Bir dedikoduları yalanlayarak açıklama yaptılar. “Bu kişi “To Dear Myself” dizisinden bir ekip üyesidir. Zhao Yasi, bu yazıyı Sina Entertainment’ın söylentileri bildirmesinden saatler önce yükledi. Yazısında şunları söyledi: “Bir şarkı kaydetmek, şarkı sözü yazmak ~ “To Dear Myself”.”