Zhu Yilong’un Stüdyosu Oyuncunun Evli ve Çocuklu Olduğu Dedikodularını Yalanladı

471

Zhu Yilong 9 ekimde üniversite aşkıyla evlenip çocuk yaptığı dedikodusu yüzünden trend olmuştu. Bu iddianın Zhu Yilong’u deşifre etmek isteyen bir sasaeng (Hayran olduğu idollere zarar veren onları rahatsız eden çılgın hayran) hayran tarafından yazıldığı düşünülüyor. Gönderileri yazan kişi Zhu Yilong’un kimliğini kullanıp onun elektronik hesabına giriş yapmış. Bu kişi hesaba Zhu Yilong’un üniversite arkadaşının telefon numarasını yazarak girdiğini iddia ediyor. Hatta daha da ileri giderek ikisinin evlendiğini iddia etti.

Hikâye daha sonra dallanıp budaklanıyor. Güya Zhu Yilong’un büyükbabası karısıyla evşenince soyadını “Pi”den eşinin soyadı olan “Zhu”ya değiştirmiş. Bu kişi Zhu Yilong ile Guo Xiao’nun bir oğlu olduğunu ve çocuğa Zhu yilong’un büyükbabasının gerçek soyadı olan “Pi” isnin verildiğini söyledi. Kanıt olarak da doğum belgesinde baba ve anne adlarının “Zhu” ve “Guo” yazmasını gösterdi ama anne ve babanın kimliğini net olarak gösteren bir başka kanıt yok.

Zhu Yilong’un stüdyosu bu dedikoduları yalanlayan bir açıklama yaptı. Son zamanlarda oyuncuyu karalamak için programını ele geçirmeye teşebbüs eden pek çok kişinin olduğunu belirttiler. Bu dedikoduyu yayan kişiye derhal yazdıklarını silmesini söylediklerini açıkladılar. Olayı yakından takip edeceklerini ve yasal işlem başlatacaklarını da sözlerine eklediler. Stüdyo ayrıca hayranlardan yıldızların peşinde çılgınca dolaşmamalarını ve onların programlarını ele geçirmeye çalışmamalarını da istedi.